Seria Edge

Wewnątrz Edge7i

Amina Edge7i oferuje płynne rozszerzenie niskich częstotliwości ze zwiększoną mocą i czułością, co zapewnia dynamiczne i wciągające wrażenia słuchowe, które nigdy wcześniej nie były słyszane z niewidzialnego głośnika. Opierając się na wielokrotnie nagradzanej konstrukcji głośników Edge7, Edge7i zawiera zupełnie nowe przetworniki wysokotonowe klasy Excelsior, a także OptiDamping, OptiDrive, technologię Reduced-Resonance Exciter oraz nową opatentowaną technologię panelu ToneRelief, a wszystko to zagipsowane.

Karta produktu

Wewnątrz Edge5i

Amina Edge5i oferuje płynne rozszerzenie niskich częstotliwości i zwiększoną wydajność w zakresie niskich tonów, co zapewnia dynamiczne i wciągające wrażenia słuchowe, które nigdy wcześniej nie były słyszane z niewidzialnego głośnika. Opierając się na przełomowej wydajności głośnika Edge5, Edge5i jest wyposażony w zupełnie nowe przetworniki wysokotonowe klasy Excelsior, a także OptiDamping, OptiDrive, technologię Reduced-Resonance Exciter oraz nową opatentowaną technologię panelu ToneRelief, a wszystko to zagipsowane.

Karta produktu

Wewnątrz Edge3i

Opierając się na wielokrotnie nagradzanej konstrukcji Edge Series, Edge3i to głośnik, który zapewnia wysoką wydajność w przystępnej cenie. Złożony w mniejsze gabaryty, Edge3i wykorzystuje tę samą sztywną metalową ramę i zwężający się na obwodzie panel rezonansowy z włókna szklanego, tworzą ciepły, wciągający dźwięk, z którego znana jest seria Edge. Edge3i zawiera teraz również aktualizację „i”, zapewniającą znaczące ulepszenia akustyczne dzięki nowym, opatentowanym przetwornikom wysokich częstotliwości i technologii paneli ToneRelief®.

Karta produktu