O nas

W branży A/V działamy już od ponad 10 lat. Przy współpracy z najlepszymi firmami z branży elektroniki użytkowej w Polsce i całej Europie służymy pomocą również klientom detalicznym, architektom, projektantom wnętrz, firmom budowlanym, producentom. Wiedzę swą poszerzamy na szkoleniach, największych na świecie targach z branży elektroniki użytkowej częstych udziałach w konferencjach.


Firma – Tech Evolution – powstała w połowie roku 2011. Jej właściciel po blisko sześciu letniej pracy w firmie Amina Technologies Ltd. otrzymał propozycję od właściciela firmy o utworzeniu i kierowaniu sieci dystrybucji produktów Amina Technologies w Polsce pracując jednocześnie w niepełnym wymiarze w siedzibie firmy w Anglii. Po doborze wykwalifikowanego zespołu, firma Tech Evolution rozpoczęła swą działalność. Po czterech latach działania, firma Tech Evolution rozszerzyła swój asortyment o następną markę – Eleganckie Telewizory firmy Seura z USA, a następnie głośniki ogrodowe na każdy klimat od firmy Terra Speakers z USA i kable specjalistyczne od Tru Cables z UK.

Zawsze jesteśmy otwarci na miłą i długoterminową współpracę. Odezwij się do Nas a zaskoczymy Cię naszymi nowatorskimi pomysłami.