O nas

W branży A/V działamy już od ponad 10 lat. Przy współpracy z najlepszymi firmami z branży elektroniki użytkowej w Polsce, Europie oraz Globalnie, służymy pomocą w doborze również klientom detalicznym B2C, architektom, projektantom wnętrz, firmom budowlanym, producentom – poprzez najlepszych integratorów B2B. Wiedzę swą poszerzamy na szkoleniach, największych na świecie targach z branży elektroniki użytkowej, częstych udziałach w seminariach, konferencjach a obecnie w czasach Covid, webinarach.

Firma – Tech Evolution – powstała 01 września 2011 roku. Jej właściciel po blisko sześciu letniej pracy w firmie Amina Technologies Ltd. ustalił z właścicielem firmy Amina – Richadrem Newlove – utworzenie i kierowanie sieci dystrybucji produktów Amina Technologies w Polsce nadal pracując jednocześnie w niepełnym wymiarze w siedzibie Amina w Anglii. Po doborze wykwalifikowanego zespołu, firma Tech Evolution rozpoczęła swą działalność.

W roku 2015 rozszerzyliśmy swój asortyment o kolejne marki – Eleganckie Telewizory firmy Seura z USA, głośniki ogrodowe na każdy klimat firmy Terra Speakers z USA i kable specjalistyczne firmy Tru Cables z UK.

Z początkiem 2018 roku do portfolio naszego dołączył producent Leon Speakers z USA, stała się właścicielem Terra Speakers. W ofercie Leon była również marka Media Decor – windy Art do TV idealnie wpasowując się do naszej oferty. Pod koniec tego samego roku podpisaliśmy umowę z luksusowym producentem Aquavision TV z UK – którą zastąpiliśmy wycofującą się na stałe z Europy firmę Seura.

Początek roku 2019 był idealny dla wprowadzenia w ofertę marki Proficient Audio z USA a pod koniec tego samego roku do oferty dołączyliśmy kolejnego rewelacyjnego producenta Axium Control z Nowej Zelandii.

W kolejnym roku 2020 (po perypetiach) dopisaliśmy markę Speaker Craft z USA oraz PowerGrip z Rosji.

Połowa roku 2021 to czas na podpisanie umowy z Sonance – residence z USA oraz IPort by Sonance z USA.

Obecnymi markami w naszej Dystrybucji są: Amina Technologies, Sonance, IPort, Aquavision, Axium Control, Proficient Audio, Tru Cables, PowerGrip.

Nadal na potrzeby gwarancyjne oraz do zaakceptowanych wcześniej projektów, oferujemy rozwiązania Leon Speakers (Terra Speakers, MediaDecor), SpeakerCraft.

Zawsze jesteśmy otwarci na miłą i długoterminową współpracę. Odezwij się do Nas jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swojej firmy.