O nas

W branży A/V działamy już od ponad 10 lat. Przy współpracy z najlepszymi firmami z branży elektroniki użytkowej w Polsce, Europie oraz Globalnie, służymy pomocą w doborze również klientom detalicznym B2C, architektom, projektantom wnętrz, firmom budowlanym, producentom – poprzez najlepszych integratorów B2B. Wiedzę swą poszerzamy na szkoleniach, największych na świecie targach z branży elektroniki użytkowej, częstych udziałach w seminariach, konferencjach a obecnie w czasach Covid, webinarach.

2011 wrzesień 01 – powstanie TechEvolution. Jej właściciel po blisko sześciu letniej pracy w firmie AminaTechnologies Ltd. ustalił z właścicielem firmy Amina – Richadrem Newlove – utworzenie i kierowanie sieci dystrybucji produktów AminaTechnologies w Polsce nadal pracując jednocześnie w niepełnym wymiarze w siedzibie Amina w Anglii. Po doborze wykwalifikowanego zespołu, firma TechEvolution rozpoczęła swą działalność jao przedstawiciel Amina w Polsce.

2015 – rozszerzyliśmy swój asortyment o kolejne marki – Eleganckie Telewizory firmy Seura z USA, głośniki ogrodowe na każdy klimat firmy TerraSpeakers z USA.

2016 – tym razem TruCables z UK z szeroką ofertą kabli do zastosowań instalacyjnych było dobrym produktem do portfolio.

2018 – do portfolio naszego dołączył producent LeonSpeakers z USA, stała się właścicielem TerraSpeakers. W ofercie Leon była również marka MediaDecor – windy Art do TV idealnie wpasowując się do naszej oferty.

2018 roku również podpisaliśmy umowę z luksusowym producentem AquavisionTV z UK – którą zastąpiliśmy wycofującą się na stałe z Europy firmę Seura.

2019 – był idealny dla wprowadzenia w ofertę marki ProficientAudio z USA a pod koniec tego samego roku do oferty dołączyliśmy kolejnego rewelacyjnego producenta AxiumControl z Nowej Zelandii.

2020 – (po perypetiach) dopisaliśmy markę SpeakerCraft z USA oraz PowerGrip z Rosji wycofaną z naszej oferty z początkiem 2022.

2021 – to czas na podpisanie umowy z Sonance – residence z USA oraz IPort by Sonance.

2022 – dołączamy GalloAcoustics głośniki kulki ze Szkocji.

2023 – czas na Nowość nagradzany system – Elan/Nice ControlSystem z USA jako system do sterowania automatyką budynkową, jachtem + marka Sanus z USA – szafy rack, HomeCinemaModules z Holandii, CorneredAudio z Danii.

Obecne marki jakie importujemy w Polsce:

 • AminaTechnologies
 • AquavisionTV
 • Elan/Nice ControlSystem
 • AxiumControl
 • ProficientAudio / SpeakerCraft
 • GalloAcoustics
 • CorneredAudio
 • TruCables
 • HomeCinemaModules
 • Terra by LeonSpeakers
 • IPort

Nadal na potrzeby gwarancyjne oraz do zaakceptowanych wcześniej projektów, oferujemy rozwiązania Sonance i LeonSpeakers (MediaDecor) .

Zawsze jesteśmy otwarci na miłą i długoterminową współpracę. Odezwij się do Nas jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swojej firmy.